Kołdra alpaka Alpaca Peru całoroczna

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sannwald
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • Czas realizacji: w przypadku braku ok. dwóch tygodni
  • szt.
  • 1 650,00 zł

Wyjątkowa, całkowicie naturalna kołdra wypełniona wełną z alpaki w niespotykanej tkaninie z mieszanki bawełny z naturalnym włóknem roślinnym jakim jest kapok.  Kapok charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoizolującymi.Połączenie bawełny i kapoku dało ponadto efekt wspaniałej gładkości i niezwykle przyjemnego „dotyku” tkaniny.

Wielkim atutem tej kołdry jest wypełnienie ze szlachetnej, lekkiej i delikatnej wełny z jagniąt alpaki (Baby Alpaca), która polecana jest także dla osób z alergią. Ze względu na swoje imponujące właściwości wełna z alpaki zwana jest „wełną bogów”, a jej charakterystyka zbliżona jest do najszlachetniejszego z włókien jakim jest kaszmir. Do jej właściwości zalicza się między innymi wyjątkową trwałość i wysoką elastyczność. Wysokie właściwości termiczne osiąga dzięki pustym przestrzeniom wewnątrz włókien. Jest niezwykle delikatna i miękka.

Kołdra Sannwald Peru uszyta jest metodą DUO. Kołdra Duo określana często jako kołdra podwójna, składa się dwóch  na stałe połączonych wypełnień (przeszytych po brzegu), które rozdziela tak zwana komora powietrzna. Dzięki „warstwom DUO” zachowując tę samą ilość wypełnienia, kołdra  posiada lepszą izolację cieplną niż normalna kołdra.
 

Informacje szczegółowe

wypełnienie: 97% wełna z alpaki /Baby Alpaca/; 3% inne włókna
tkanina: 85% bawełna / 15% kapok
przeznaczenie: kołdra całoroczna, kołdra zimowa
typ szycia: kołdra DUO
pranie: delikatne w 40°C
producent: f.a.n. frankenstolz / Niemcy

 

 

Waga wypełnienia:

135x200 - 1.000 g, 155x200 - 1.100 g, 200x220 - 1.550 g


Sposób prania:

pranie w 40°C   nie wybielać   nie suszyć w suszarce bębnowej   nie prasować   czyszczenie delikatne w roztworze węglanu


    tkanina bawełniana     pranie delikatne w 40°C      Sannwald kołdry naturalne

rzez f.a.n. frankenstolz schlafkomfort