O nas i współpraca B2B

            

 

W Salon Vossen znajdziesz tekstylia domowe przyjazne dla człowieka i środowiska. Europejskie i polskie marki, dla których priorytetem jest jakość, projektujące z pomysłem i produkujące w sposób zrównoważony.

 

Jak zaczęła się nasza przygoda z tekstyliami? 

 

Pasja i zamiłowanie do naturalnych tkanin produkowanych z najwyższej jakości bawełny spowodowały, że w 2003 założyliśmy firmę. Zależało nam by oferowane przez nasz produkty były zaprojektowane z pomysłem i co równie ważne perfekcyjnie wykończone. 

Zdecydowaliśmy na współpracę i jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę austriackiej marki Vossen specjalizującej się w produkcji tekstyliów łazienkowych oraz niemieckiej firmy Fleuresse produkującej akcesoria do sypialni.

Obydwie firmy są liderami rynku w swoich obszarach, mogą poszczycić się ponad 100-letnim doświadczeniem i obydwie wykorzystują najnowsze technologie produkcji dbając o środowisko naturalne.

Właśnie dlatego w naszym sklepie znajdziecie Państwo największy w Polsce wybór produktów Vossen i Fleuresse

 

Dlaczego Vossen? 

 

Vossen jest jedną z najlepiej znanych i szanowanych  marek tekstylnych na świecie. Na tę opinię oraz zaufanie klientów pracuje już od 1925 roku produkując ręczniki, szlafroki i dywaniki łazienkowe w austriackim Jennersdorfie.

Vossen is Green to nie tylko hasło reklamowe. Obecnie 30% produktów Vossen wytwarzanych jest z bawełny organicznej pozyskiwanej z ekologicznych, certyfikowanych upraw. Produkty wytwarzane są w sposób wegański, bez użycia składników odzwierzęcych, np. mączki kostnej, wosków, tłuszczy i barwników. Posiadają certyfikat European Vegeterian Union

Wszystkie produkty Vossen są testowane pod kątem dermatologicznym, są przyjazne dla dzieci i osób cierpiących na alergie co potwierdza certyfikat FKT  K-711-PK-15

Zaawansowana technologia produkcji i wykorzystanie technologii AirPillow gwarantuje doskonałą absorpcję wody, miękkość ręczników i szlafroków oraz ograniczenie pylenia bawełnianych produktów nawet do 90%

Produkty Vossen posiadają certyfikat Oeko-Tex-Standard 100  potwierdzający, że są wolne od związków toksycznych,  jak również Step by OekoTex  potwierdzający przyjazny środowisku proces produkcji

 

 

Dlaczego Fleuresse? 

 

Pościele niemieckiej firmy Fleuresse to połączenie doskonałej jakości materiałów, zaawansowanego procesu produkcji oraz ponadczasowego wzornictwa. Projektowane w niemieckim Augsburgu, produkowane w zależności od kolekcji w Niemczech, Austrii i Portugalii.

W portfolio produktów znajdują się między innymi eleganckie adamaszki, szwajcarskie satyny, mako-satyny, ekskluzywne flanele, pościele z doskonałym nadrukiem cyfrowym, len, jersey.  Wszystkie produkty Fleuresse są certyfikowane Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, są wolne od związków toksycznych i antyalergiczne.

 

Zapraszamy do Salonu Vossen przy Nowy Świat 7/róg Mysiej!

 

WSPÓŁPRACA B2B

Firma Vossen Polska  jest przedstawicielem austriackiej marki Vossen i niemieckiej firmy Fleuresse w Polsce. Już od 2003 roku z niezmiennym zaangażowaniem wprowadzamy na rynek doskonałe jakościowo  ręczniki, szlafroki i maty łazienkowe Vossen i pościele od Fleuresse.

Zapraszamy do współpracy hurtowej!

Napisz lub zadzwoń i zamawiaj poprzez platformę B2B

KONTAKT

biuro@vossen.pl

tel. +48 606627205

Vossen Polska Radosław Łuczak
ul.Antenowa 35
04-656 Warszawa
NIP 1130861563