Poduszka z technologią OUTLAST AMZ

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AMZ
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
  • Czas realizacji: w przypadku braku ok. dwóch tygodni
  • szt.
  • 119,00 zł

Kolekcja poduszek syntetycznych OUTLAST - poduszka gładka włókno ADVANSA 4-kanalikowe+OUTLAST


OUTLAST tworząc korzystny mikroklimat zapobiega przegrzewaniu się i poceniu. Ciepło i wilgoć to idealne środowisko do rozwoju drobnoustrojów, które dzięki cudownym cechom włókna OUTLAST zostało wyeliminowane.  Bezpieczne materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex, potwierdzający ich neutralny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Produkty mogą być użytkowane przez alergików.

Outlast to zaawansowane włókno stworzone pierwotnie na potrzeby kombinezonów kosmicznych przez NASA. Na uwagę zasługuje główna cecha włókna pozwalająca na optymalizację temperatury organizmu podczas snu. Odbywa się to dzięki mikrokapsułkom wtopionym we włókno w środku których zamknięty jest materiał przemiany fazowej - PCM. Kuleczki te zależnie od potrzeb mogą chłodzić, grzać lub być neutralne.

Najwyższej jakości tkanina bawełniana tkanina pokryciowa o splocie batystowym zapewnia wyrobom miękkość i delikatność.

Tkanina pokryciowa: batyst (100% bawełna) ekstra jakości + włóknina OUTLAST.

Wypełnienie poduszek uzyskane zostało z najwyższej jakości markowego włókna HCS firmy AdvanSA - lidera w produkcji nowoczesnych włókien i tkanin używanych w wielu dziedzinach przemysłu. Włókno to pokryte jest silikonem, dzięki czemu nabiera dodatkowej miękkości i sprężystości. Pojedyncze włókna posiadają 4-kanały zwiększające sprężystość i cyrkulację powietrza. Wypełnieniem poduszek jest puch syntetyczny w postaci puchatych kuleczek.

Ilość wypełnienia w poszczególnych poduszkach: 40x40 - 350g,  40x60 - 350g, 50x60 - 550g, 50x70 - 650g, 70x80 - 1000g.

Wysokość: umiarkowana (średnia) wysokość.

Wyrób jest bardzo lekki, otulający oraz starannie wykończony. Poduszka jednokomorowa wykończona została bizą. Poduszki antyalergiczne wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. 

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Wyroby z tej kolekcji zapakowane są w reprezentacyjne opakowania foliowo-materiałowe.