Alpaka Kaszmir Pled dwustronny grey mist

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MyAlpaca
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • Czas realizacji: W przypadku braku ok. 2 tygodni
  • szt.
  • 1 830,00 zł

PLED Z ALPAKI TKANY RĘCZNIE DWUSTRONNY

Pled tkany ręcznie z najwyższej jakości włókna baby alpaki łączonej z luksusowym kaszmirem i wełną merynosów. Lekki, miękki oraz wyjątkowo delikatny i jedwabisty w dotyku.

Dwustronny splot.

Zapakowany piękne kartonowe pudło, idealne na prezent.

Autentyczny, naturalnie elegancki styl pledów MyAlpaca sprawia, że oprócz oczywistego komfortu użytkowania, pięknie się prezentują na fotelach, sofach i łóżkach.

Pled zaprojektowany z wykorzystaniem najwyższej jakości włókna baby alpaki, pochodzącego z Peru - najdelikatniejszego z istniejących włókien alpaki, uzyskanych z pierwszego strzyżenia zwierzęcia w wieku około roku. Lekka, miękka i oddychająca alpaka jest uważana za jedno z najlepszych naturalnych włókien na świecie. Przędza z baby alpaki łączona jest z luksusowym kaszmirem i wełną merynosów, aby zapewnić większą trwałość, miękkość oraz wyjątkową delikatność i jedwabistość w dotyku.

Pledy MyAlpaca to przykład niezwykle kreatywnej pracy na krosnach ręcznych, przy czym każdy pled jest jedyny w swoim rodzaju, z niedoskonałymi krawędziami, odzwierciedlającymi indywidualność każdego tkacza.

Materiał 57% BABY ALPACA /29% Kaszmir / 14% Merino

Waga 700g

Instrukcja prania

Zalecamy delikatne pranie chemiczne i suszenie w niskich temperaturach.

Te bardzo modne ręczniki plażowe wyróżniają się ze względu na jasne kolory. Ta kolekcja jest wykonana w 100% z wysokiej jakości bawełny.
Miękkie w dotyku i wysokiej chłonności, aby te ręczniki to idealny towarzysz na plaży.