Kołdra z włókna alpaki MyAlpaca całoroczna

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MyAlpaca
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • Czas realizacji: W przypadku braku ok. 2 tygodni
  • szt.
  • 2 259,00 zł

Kołdry z duszą

Całoroczna ręcznie wykonana kołdra z włókna alpaki 

  • Kołdra wypełniona jest czystym włóknem z runa alpaki, bez dodatków chemicznych, dlatego są tak przyjazne dla człowieka. 

Zawiera 400g włókna alpaki na m2 i w warunkach klimatycznych Europy może być używana przez cały rok. Oczywiście w mroźne noce niektórzy zechcą przykryć się dodatkowym kocem, a w upalne letnie zastąpić ją prześcieradłem. Należy pamiętać, że odczuwanie ciepła i zimna jest bardzo indywidualne. Zależy od temperatury domu, doboru bielizny do spania i naszych osobistych preferencji.

Kołdry mają wszyte w lamówkę „uszka” – w każdym rogu i na środku każdego z boków. Dzięki temu dwie kołdry letnia i całoroczna mogą być ze sobą połączone troczkami, tworząc jedną kołdrę zimową. Idealne rozwiązanie na gorące i zimne noce. 

Można zamówić dwie kołdry razem jako komplet, albo kupić letnią, jesienią dokupić kołdrę całoroczną o tych samych wymiarach i obie połączyć ze sobą w najchłodniejsze noce.

 

Ręcznie pikowana.

Kołdry MyAlpaca szyte są w specjalny, odmienny od maszynowego sposób, dzięki czemu kołdra rozkłada ciepło równomiernie, wypełnienie nie przemieszcza się, a na przeszyciach nie powstają zimne punkty.

 

100% naturalna bawełna.

Poszycie gęsto tkane, jedwabiste, lekkie i oddychające, niezwykle miłe w dotyku i o naturalnym połysku. W kolorze białym.

 

Termoregulacyjna.

Alpaki pochodzą z andyjskich wyżyn, gdzie na przemian znoszą mróz i upał, więc wykształciły runo, którego właściwości zmieniają się zależnie od temperatury.Alpakowa kołdra będzie się dostosowywać do zmian ciepła Twojego ciała w trakcie snu.

 

Nie zatrzymuje wilgoci.

Włókno alpaki pochłania wilgoć, ale nie zatrzymuje jej, pozostawiając uczucie suchości i wygody. Co więcej, pod oddychającą, przyjemną w dotyku kołdrą, po prostu się nie pocimy.

 

Hipoalergiczna. Włókno alpaki jest przyjazne dla alergików i astmatyków, bo nie zawiera żadnych chemicznych dodatków ani lanoliny. Rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Posiadamy certyfikat PRODUKT PRZYJAZNY DLA ALERGIKA przyznany przez magazyn Hipoalergiczni