Kołdra oddychająca MyAlpaca letnia

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MyAlpaca
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 1 995,00 zł

Kołdry z duszą

Letnia ręcznie wykonana kołdra z włókna alpaki 

  • Kołdra wypełniona jest czystym włóknem z runa alpaki, bez dodatków chemicznych, dlatego są tak przyjazne dla człowieka. 

Zawiera 200g włókna alpaki na m2. Zawiera 200g włókna alpaki na m2. Idealna na wiosnę i lato lub dla osób, które silnie odczuwają gorąco i chcą uniknąć przegrzewania się.

 

Wszystkie kołdry MyAlpaca mają doszyte uszka w rogach i na środku każdego z boków. Dzięki uszkom i troczkom, można łączyć 2 kołdry ze sobą.

Kołdra letnia może być częścią KOŁDRY 4 PORY ROKU, w której łączone są ze sobą 2 kołdry - letnia i całoroczna i tworzą jedną kołdrę zimową na chłodniejsze noce.

 

Ręcznie pikowana.

Kołdry MyAlpaca szyte są w specjalny, odmienny od maszynowego sposób, dzięki czemu kołdra rozkłada ciepło równomiernie, wypełnienie nie przemieszcza się, a na przeszyciach nie powstają zimne punkty.

 

100% naturalna bawełna.

Poszycie gęsto tkane, jedwabiste, lekkie i oddychające, niezwykle miłe w dotyku i o naturalnym połysku. W kolorze białym.

 

Termoregulacyjna.

Alpaki pochodzą z andyjskich wyżyn, gdzie na przemian znoszą mróz i upał, więc wykształciły runo, którego właściwości zmieniają się zależnie od temperatury.Alpakowa kołdra będzie się dostosowywać do zmian ciepła Twojego ciała w trakcie snu.

 

Nie zatrzymuje wilgoci.

Włókno alpaki pochłania wilgoć, ale nie zatrzymuje jej, pozostawiając uczucie suchości i wygody. Co więcej, pod oddychającą, przyjemną w dotyku kołdrą, po prostu się nie pocimy.

 

Hipoalergiczna. Włókno alpaki jest przyjazne dla alergików i astmatyków, bo nie zawiera żadnych chemicznych dodatków ani lanoliny. Rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Posiadamy certyfikat PRODUKT PRZYJAZNY DLA ALERGIKA przyznany przez magazyn Hipoalergiczni