OBRUS ORIGAMI 140/140

  • szt.
  • 451,00 zł

Żakardowe obrusy: kolorowe i eleganckie

Wystarczy piękny obrus na stole, by całe wnętrze jadalni, kuchni czy salonu nabrało nowego charakteru i stylu. Obok stołu przykrytego obrusami czy serwetami Le Jacquard Francais nie można przejść obojętnie.

Zachwycają szalonymi kolorami i ciekawymi wzorami – od ponadczasowych ornamentów roślinnych po abstrakcję albo motywy podpatrzone na modowych wybiegach. Wszystkie utkane są na krosnach żakardowych, z czesanej bawełny oraz lnu. Miłe w dotyku i szalenie eleganckie. Do tej pory można je było kupić w Harrodsie, paryskiej galerii Lafayette czy w Barneys w Nowym Jorku. Teraz także w Warszawie.

 

W kolekcji DUCHESSE wykorzystana została cała wiedza w zakresie techniki "żakardowej". Aplikacja dzięki zestawowi przeplotów kwiatowych i obramowań, przedstawia efekt domina a ażurowe wzory przynoszą świeżość i finezję.

  • wyprodukowano we Francji
  • materiał: 100% bawełna,długie włókna,
  • wymiary: 140 X 140 cm
  • kolekcja: ORIGAMI
  • kolor: BEŻ,GRANAT, ZGASZONY POMARAŃCZOWY, ŻÓŁTY

 


Le Jacquard Français to wspaniała ludzka opowieść o mężczyznach i kobietach z pasją do ich pracy. Od 1888 roku każdy z nich przyczynił się do stworzenia światowej niepowtarzalnej marki. W produkcji wykorzystane zostały stare techniki, które pozostawiają ślad w nowoczesnym świecie, łącząc innowacje technologiczne i unikalne know-how.
Od ponad stu lat tkacze wykonujący swoje zadania z pasją, stali się siłą napędową zakładu produkcyjnego LJF zlokalizowanego we wschodniej Francji w Gérardmer.
Dzisiaj Le Jacquard Français to nie tylko wzorzec dla pokoleń ludzi, którzy mają taką samą pasję do pięknych tkanin i dekoracji domowych, ale także stale zmieniająca się marka która prężnie podąża za zmieniającymi się trendami doskonale się do nich dostosowując.